ДІАЛОГ З ІНВЕСТОРАМИ

 До списку всіх новин
28.02.2020

ДІАЛОГ З ІНВЕСТОРАМИ

У рамках системного діалогу з інвесторами 27-28 лютого 2020 року в приміщенні банку «АРКАДА» відбулися заплановані зустрічі з представниками ж/к «ЕВРИКА», ж/м «ПАТРІОТИКА» та ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ», що перебувають в стадії будівництва.

Зустрічі пройшли за участі Президента АТ АКБ «АРКАДА» Паливоди К. В., Голови Правління АТ АКБ «АРКАДА» Ковальчук Т. М., відповідального представника від забудовника та керівників відповідних департаментів банку.
 
Найбільшу зацікавленість інвесторів викликали питання щодо використаних коштів на будівництво та спроможності подальшого фінансового забезпечення банком будівельних робіт. Президентом АТ АКБ «АРКАДА» була надана інформація про залучені кошти та озвучені суми,  які перераховані забудовнику, а також вказано обсяг необхідних ресурсів для завершення будівництва ж/к «ЕВРИКА» та ж/м «ПАТРІОТИКА».  При цьому Паливода К. В. зазначив, що в разі відповідного звернення інвесторів, банк готовий провести незалежний аудит  і по його завершенню надати інформацію для загального доступу.
 
У форматі запитання-відповіді обговорили ситуацію щодо стану будівництва, а також визначили перспективи активізації будівельних робіт у другій половині березня. Окремо зупинилися на планах зі спорудження будинків, що зводяться з конструкцій, які виготовляє ДБК-3.  Інвесторів запевнили, що це питання, наразі, жодних проблем не викликає. Оскільки з початком активного будівництва будинки цього типу споруджуватимуться першочергово як на ж/к «ЕВРИКА», так і на ж/м «ПАТРІОТИКА».
 
В процесі зустрічі Президент АТ АКБ «АРКАДА» підтвердив, що після рішення Верховного Суду й набуття чинності дозволу на будівництво ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ», відсутні юридичні перешкоди для відновлення будівельних робіт на цьому майданчику. Також він зробив акцент, що це в підсумку, позитивно позначиться й на спорудженні всіх житлових об’єктів. 
 
Разом з тим, Паливода К. В. звернув увагу присутніх, що наразі встановився конструктивний діалог між банком та КМДА, в рамках якого є можливість врегулювати питання, які стримували будівельний процес.  Також він зазначив, що в банку розраховують на розуміння керівництва міста, й у питанні добровільного виконання судового рішення щодо повернення забудовнику 365 млн. грн..
 
На запитання щодо можливості перегляду кредитних ставок та умов переуступки на квартири Голова Правління АТ АКБ «АРКАДА» Ковальчук Т. М. зазначила, що найближчим часом ці питання будуть винесені на розгляд повноважних органів банку і про їхні рішення буде додатково повідомлено.
 
Інвесторів ж/к «ЕВРИКА»  також цікавило питання щодо процесу пролонгації дії договору доручення №01-2013 на строк необхідний для завершення будівництва всіх житлових будинків. Директор Департаменту правового забезпечення АТ АКБ «АРКАДА» П. І. Омельчук повідомив, що всі розбіжності із КНУ імені Тараса Шевченка врегульовані  й на сьогодні спільний пакет необхідних документів вже направлено в МОН України.
 
Підсумовуючи зустрічі, Президент АТ АКБ «АРКАДА» подякував інвесторам за активну позицію у справі відстоювання своїх прав на власне житло й запевнив присутніх, що  він не має жодних намірів передавати будівельні об’єкти іншому забудовнику. Й попри скептичні настрої окремих довірителів, Паливода К. В. заявив, що  його невідворотні плани – виконати зобов’язання  й вручити інвесторам ключі від їхніх квартир.