ПРЕС-СЛУЖБА ІНФОРМУЄ

 До списку всіх новин
19.02.2020
Шановні інвестори!
 
В приміщенні банку 19.02.2020р. на прохання інвесторів була запланована зустріч  ініціативної групи з Президентом  АТ АКБ «АРКАДА» задля підтвердження спільних намірів та вироблення позицій напередодні  тристоронньої наради, що має відбутися в КМДА за участі керівництва міста й банку «АРКАДА» в присутності інвесторів.

Після оприлюднення інформації про таку зустріч, до банку звернулися низка інвесторів, які висловили бажання бути присутніми на ній. Ми з розумінням поставилися до таких прохань, оскільки поважаємо право кожного мати доступ до достовірної інформації. Натомість, ініціаторів зустрічі  обурила присутність інших інвесторів. Висловивши протест, що з ними не погодили склад учасників зустрічі, ініціативна група відмовилася брати в ній участь.

Це, власне, викликало  неабияке здивування, оскільки,  вони декларують, що нібито відстоюють інтереси всіх інвесторів. Через таку неоднозначність поведінки та незрозумілу утаємниченість ініціаторів, інвестори висловили сумніви стосовно щирості їхніх намірів та очікуваного результату.
 
Такі дії з боку окремих осіб, які «приватизували» право доступу до банку або нав’язують свої неконструктивні умови, ми розцінюємо як ультиматум, метою якого є зірвати процес врегулювання питань щодо подальших будівельних робіт та завершення будівництва житлових комплексів.
 
Попри всі спроби завадити, зустріч інвесторів, які висловили бажання поспілкуватися з  Президентом  АТ АКБ «АРКАДА»  К. В. Паливодою, таки відбулася.  У ході  розмови обговорили низку питань щодо проблем із будівництвом, причин їхнього виникнення та перспектив вирішення.
Разом з тим, в рамках конструктивного діалогу відбувся відвертий обмін думками та інформацією стосовно ситуації з будівництвом як окремих будинків,  так і  житлових комплексів загалом.

В свою чергу, Президент АТ АКБ «АРКАДА» К. В. Паливода запевнив присутніх у невідворотності своїх намірів виконати свої зобов’язання перед інвесторами аби добудувати й  передати ключі від омріяних  квартир. Наразі, узгоджуються фінансові можливості й плани будівельних робіт, про які детально буде поінформовано інвесторів уже найближчим часом. Про  дату та час проведення таких зустрічей в банку буде повідомлено додатково.

Шановні інвестори, ми з вами пройшли тривалий та складний шлях боротьби за ваше право жити у власних квартирах. Наразі, маємо об’єднатися навколо досягнення спільної мети. Тому аби отримати очікуваний результат та задля недопущення подальших конфліктних ситуацій в колі інвесторів, звертаємося до вас, визначитися зі своїми представниками, які зможуть незаангажовано, конструктивно та відповідально відстоювати ваші інтереси в банку, а також на рівні КМДА, НБУ й інших  державних органів, установ та відомств.