ПОПЕРЕДНІЙ ОГЛЯД КВАРТИР Ж/Б №14 Ж/К «ЕВРИКА»

 До списку всіх новин
20.12.2019

ПОПЕРЕДНІЙ ОГЛЯД КВАРТИР Ж/Б №14 Ж/К «ЕВРИКА»

Шановні довірителі житлового будинку №14 житлового комплексу «ЕВРИКА»!

З задоволенням вам повідомляємо, що замовником будівництва ТОВ “АРКАДА-БУДІВНИЦТВО” прийнято рішення про початок процедури попереднього огляду квартир довірителями житлового будинку №14 житлового комплексу “ЕВРИКА”, починаючи з 23 грудня 2019 року. Цей крок свідчить про наміри замовника якомога швидше ввести будинок в експлуатацію та передати його під заселення.
          
Оскільки в зазначеному будинку 336 квартир, та з метою забезпечення максимально ефективного процесу огляду будинку, вам пропонується наступний порядок дій.

Ви очікуєте запрошення з банку, в телефонному режимі, на попередній огляд квартири. При огляді вам необхідно мати з собою документ що посвідчує особу та свідоцтво про участь в ФФБ. Під час огляду квартири довіритель матиме змогу перевірити виконання робіт у проінвестованій квартирі, у супроводі представника підрядної організації. Після огляду квартири довірителю буде запропоновано зафіксувати зауваження (в разі їх наявності) або підписати довідку про їх відсутність. Підписана довідка свідчитиме про те, що довіритель буде готовий підписати акт прийому-передачі після введення будинку в експлуатацію та отримати змогу якомога якнайшвидше заселитись у свою квартиру після початку процедури заселення.