ПРЕС-СЛУЖБА ІНФОРМУЄ

 До списку всіх новин
13.11.2019

Шановні інвестори ж/м  «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ»!

На адресу АТ АКБ «АРКАДА» надійшли  численні звернення від  інвесторів з вимогою надати пояснення щодо окремих висловів Київського  міського голови  В. В. Кличка, що прозвучали в ході  його публічної дискусії з  інвестором  ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ»                              Д. В. Шинкаренком, що відбулася 09.11.2019 року в кулуарах Київського міжнародного економічного форуму.

1. Щодо  подання  забудовником  проекту  ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» на розгляд  Архітектурно-містобудівної ради.

Повідомляємо, що за ініціативи забудовника 19 грудня 2018 року в рамках засідання секції містобудування та архітектури архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації було обговорено Проект комплексної забудови території житлового і соціально-побутового призначення (1,2,2а мікрорайони) житлового масиву Осокорки-Центральні у Дарницькому районі м. Києва.  На розсуд присутніх були представленні макет ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» і проектна документація будівництва цього житлового масиву.
Провідні архітектори столиці та спеціалісти містобудівної галузі підтримали будівництво,  висловити своє бачення, й зробили низку пропозицій для вдосконалення проекту забудови
Варто зазначити, що всі учасники засідання наголосили, що, згідно перспективних планів, територія Південних Осокорків визначена під забудову об’єктами житлово соціального  призначення. А від так, будівництво ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» лише підтверджує концепцію розвитку столиці.
 
Забудовник ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» проаналізувавши висновки  архітектурно-містобудівної ради, врахував пропозиції та зауваження в  процесі коригування проектної документації.
 
Уже підготовлено ескіз оновленого проекту  ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» й, наразі, завершується робота над остаточним варіантом проекту.

2. Стосовно того, що проект ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» не передбачає будівництва шкіл, садочків та місць для відпочинку й, на думку Київського  міського голови  В. В. Кличка, є «кам’яними джунглями».
 
Повідомляємо, що майбутній житловий район Осокорки-Центральні у Дарницькому адміністративному районі м. Києва визначено для житлової забудови як діючим, генеральним планом м. Києва,  так і  тим, що, наразі, розробляється.
Згідно  нових державних норм і правил, щільність населення на території цієї забудови буде навіть нижчою, ніж цього вимагають містобудівні умови та обмеження.
 
Проект розроблено у повній відповідності до нормативних документів з екології та охорони природного середовища. Забудова житлового масиву навпаки поліпшить екологію території за рахунок будівництва мереж каналізації, очисних споруд, благоустрою території, зариблення озера Небреж, що відображено у Протоколі зібрання Національної Екологічної Ради № 27/05.
 
Слід окремо зазначити, що під час коригування проекту замовник пішов на зустріч громадськості й прийняв радикальне рішення – взагалі не забудовувати мікрорайон 2а. На його території,  буде облаштовано додаткову паркову зону. Таким чином до передбачених згідно діючих норм скверів, 17,8 га рекреаційно-паркової зони у прибережній смузі додається ще 22,3 га паркової зони!
Щодо  соціальних об’єктів, то проектом ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ»  передбачено, що окрім  житла (25 житлових будинків),  тут буде побудовано 5 дитячих садків на 460 місць, 2  загальноосвітніх навчальних заклади (школи на 1 800 учнів). Окрім цього заплановано спорудити  один заклад охорони здоров’я (центр первинної медико-санітарної допомоги на 400 відвідувань за зміну), підприємства і установи обслуговування, торгівлі, культури, спорту та відпочинку.
 
Загалом,  планова  та системна забудова території перспективного житлового масиву Осокорки  є настільки комплексною, що забезпечить як  реалізацію Генерального плану м. Києва, так і   створення міського середовища для повноцінної життєдіяльності населення.

3. Щодо заяви про погрози  Президента АТ АКБ «АРКАДА» Київському  міському голові  В. В. Кличку та депутатам Київради.
 
Твердження про погрози на адресу чемпіона світу з боксу у важкій вазі залишимо без коментарів.