Дільничний пункт поліції у ж/м «ПАТРІОТИКА»

 До списку всіх новин
23.07.2019
Дільничний пункт поліції у ж/м «ПАТРІОТИКА»    

Враховуючи значну кількість майбутніх мешканців, та з метою забезпечення громадського порядку та безпеки ТОВ «Будеволюція» ще у 2015 році погодило з Головним управлінням Національної поліції у м. Києві можливість організації на житловому масиві «ПАТРІОТИКА» дільничного пункту поліції.

Для його розміщення ТОВ «Будеволюція» було запропоновано приміщення площею 60,3 м² на першому поверсі житлового будинку з окремим входом (вул. Б.Гмирі, 14-а, к.219).

Дарницьке РУ ГУ МВС України погодило планування пункту дільничних інспекторів поліції.

Приміщення дільничного пункту поліції було готове у 2017 році.

Оскільки згідно діючого законодавства ТОВ «Будеволюція» може безоплатно передати приміщення тільки у комунальну власність територіальної громади міста Києва, з метою гарантованого закріплення приміщення після передачі його місту саме за пунктом дільничних інспекторів поліції було підготовлено спільне письмове звернення до Київської міської державної адміністрації.

Але керівництво ГУ Національної поліції у м. Києві відмовилось від підписання спільного звернення, оскільки після передачі майна до комунальної власності планується передача приміщення в оренду, а бюджетом поліції не передбачено виділення коштів на оренду приміщення дільничного пункту поліції.

Враховуючи те, що не зважаючи на багаторічне листування з ГУ Національної поліції у м. Києві немає ніякої гарантії того, що після передачі приміщення до комунальної власності воно буде надано під дільничний пункт поліції, ТОВ «Будеволюція» прийняло рішення про продаж цього нежитлового приміщення.