ПРЕС-СЛУЖБА ІНФОРМУЄ

 До списку всіх новин
29.11.2018
Шановні інвестори ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ».

Дякуємо вам за активну позицію в питаннях відстоювання будівництва ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ». Нам з вами вдалося поки що зупинити прийняття Київською міською радою незаконного рішення щодо розірвання договору оренди земельних ділянок, укладених Київрадою та ТОВ «Контактбудсервіс» .

27 листопада Комісія з питань містобудування, архітектури та землекористування рекомендувала винесення цього питання на розгляд  Київради.  Причиною такого рішення стала нібито наявна заборгованість з орендної плати за землю. Натомість, згідно довідки Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві, яка має виключне право робити висновки щодо заборгованості, інформація про існування боргів ТОВ «Контактбудсервіс» перед міським бюджетом повністю спростовується.

Тому таке безпідставне та зухвале рішення Комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування обурило інвесторів ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ». З акцією протесту вони вийшли під стіни Киівської міської державної адміністрації з вимогами захистити права інвесторів, не виносити питання щодо розірвання договору оренди землі на сесію Київради й дати час на узгодження позицій між забудовником та владою Києва.

Вимоги інвесторів були задоволені в повному обсязі. Як і обіцяв Київський міський голова Віталій Кличко, 29 листопада  питання розірвання договору щодо земельної оренди не виносилося на розгляд Київради і рішення з цього приводу не приймалося. Над узгодженням позицій уже працюють  юридичні служби обох сторін. 

Для відпрацювання рішення на понеділок 03 грудня запланована зустріч Київського міського голови В.В.Кличка з Головою правління АТ АКБ «АРКАДА» К. В. Паливодою.

Отже можна стверджувати, що наразі знято напругу й невизначеність навколо будівництва ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» і питання переведено в конструктивну площину.

Це наша спільна перемога!!!