ПРЕС-СЛУЖБА ІНФОРМУЄ

 До списку всіх новин
27.11.2018
ПРЕС-СЛУЖБА ІНФОРМУЄ

На сьогодні не існує жодних підстав розривати договір оренди щодо земельних ділянок, де здійснюється будівництво ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ».

27 листопада відбулося засідання Комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування, де була підтримана безпідставна ініціатива розірвання договорів оренди земельних ділянок, укладених Київрадою та ТОВ «Контактбудсервіс». Причиною такого рішення стала нібито наявна заборгованість з орендної плати за землю.

У ході засідання Комісії представники землекористувача повідомили, що за весь період до міського бюджету було сплачено понад 100 млн. грн. орендної плати. Також надали Довідки Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві, де  підтверджується  відсутність на даний час податкової заборгованості з орендної плати.

Щодо стурбованості інвесторів ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» стосовно можливого винесення на розгляд Київської міської ради питання про розірвання відповідних договорів оренди земельних ділянок, визначених під забудову, наголошуємо,
що згідно норм Податкового кодексу України, робити висновки про наявність чи відсутність заборгованості в питаннях орендної плати за землю, може виключно Державна фіскальна служба. Про такий факт може пересвідчитись кожен бажаючий на сайті ДФС в розділі «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера». До того ж Ухвалою Господарського суду м. Києва від 25.05.2018 року № 910/2902/18 Київській міській раді заборонено вчиняти будь-які дії щодо припинення права на землекористування ділянками. Тому навіть у разі прийняття Київрадою такого рішення, воно буде завідомо незаконним.

Запевняємо, що навіть у випадку прийняття такого неправомірного та свавільного рішення Київською міською радою, маємо всі правові підтвердження законності будівництва ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» та впевнені в позитивному результаті вирішення цього питання в судовому порядку.