ПРЕС-СЛУЖБА ІНФОРМУЄ

 До списку всіх новин
19.11.2018
ПРЕС-СЛУЖБА ІНФОРМУЄ

Будівництво ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРЕРАХ» є цілком законним і жодних перешкод для проведення будівельних робіт не існує.

07 листопада 2018р. Окружний адміністративний суд міста Києва в повному обсязі відмовив у задоволенні позову ГО «Екопарк Осокорки» до Державної архітектурно-будівельної інспекції України, що стосувався скасування дозволу на будівництво, виданого ТОВ «Контактбудсервіс» і ТОВ «БУДЕВОЛЮЦІЯ».
Це вчергове підтвердило законність  чинного дозволу забудовника на виконання будівельних робіт.

На прохання Київського міського голови В. Кличка, роботи на майданчику були призупиненні лише до  рішення суду. На сьогодні будівництво ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» повністю відновлено. На об’єкт вийшла важка будівельна техніка. Це означає, що забудовник вкладеться  в терміни будівельного процесу й не порушить строків введення будинків в експлуатацію.

Жодних обмежень щодо продовження будівництва не бачать і в Київській міській державної адміністрації. Про це зазначив заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп у ході зустрічі з інвесторами та представниками ГО «Патріотика на озерах».

У понеділок 19 листопада в приміщенні Київської міської адміністрації  призначено зустріч у розширеному форматі за участі мера Віталія Кличка, представників міської влади, забудовника та інвесторів ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ». 

Отож, не дивлячись на провокації та на рейдерські спроби завадити планам будівництва, забудовнику  вкотре вдалося підтвердити, своє право і законність проведення будівельних робіт. 
Ми ще раз довели, що правда – на нашому боці.

Запевняємо, що виконаємо свої зобов’язання, оскільки є відповідальними перед інвесторами та клієнтами банку «АРКАДА»!