ПРЕС-СЛУЖБА ІНФОРМУЄ

 До списку всіх новин
24.10.2018
ПРЕС-СЛУЖБА ІНФОРМУЄ

Інвестори житлового масиву «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» об’єдналися в ГО «Патріотика на озерах»  задля громадського контролю щодо ситуації, яка склалася навколо протидії законному  забудовнику.

У середу 24 жовтня в приміщенні банку «АРКАДА» відбулася зустріч  ініціативної групи інвесторів з керівництвом банку та компанії-забудовника. Присутні інвестори  мали змогу отримати вичерпні  відповіді на свої запитання щодо ситуації навколо  перспективи будівництва ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ». При цьому їх запевнили, що будівництво є цілком законним. Це підтверджено відповідною чинною документацією та дозволами на забудову цієї території. Інвесторам  пояснили, що на прохання Віталія Кличка – Київського міського голови,  будівельні роботи призупинено лише тимчасово до рішення суду. 

Голова правління АТ АКБ «АРКАДА» К. В. Паливода наголосив, що банк вживає всіх необхідних заходів для  вирішення конфліктної ситуації та захисту  інвестицій. Юристи  банку стежать за розвитком ситуації у судових процесах. Також вони повідомили, що вже направлені відповідні заяви до правоохоронних структур  про вчинення  протиправних дій та завдання збитків забудовнику.

Отримавши компетентні  відповіді в банку , представники  ГО  «Патріотика на озерах » віднесли Колективне звернення зі своїми  підписами до Київської  міської адміністрації  з вимогою звернути увагу на ситуацію щодо  протиправного  перешкоджання законному будівництву.

В КМДА відбулася зустріч інвесторів із заступником  Голови Київської міської державної адміністрації  В. І. Непопом.  Там ще раз інвестори отримали підтвердження щодо законності будівництва ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ», їх запевнили, що готові детально вивчити проблему і взяти ситуацію   на контроль.

В результаті зустрічі ініціативної групи ГО «Патріотика на озерах» з представниками КМДА,  Дениса Шинкаренка – координатора цієї громадської організації та інвестора ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» було введено до складу Комісії з вирішення проблемних питань по об’єктах будівництва, що діє при Київській міській державній адміністрації.

Прес-служба АТ АКБ «АРКАДА»