ПРЕС-СЛУЖБА ІНФОРМУЄ

 До списку всіх новин
17.10.2018
Мешканці ж/м “ПАТРІОТИКА” в черговий раз відчули проблеми з віяловими відключенням світла. Завдяки оперативному реагуванню досягнуто домовленостей з ПАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо безперебійного постачання електроенергії в мікрорайон.
Нагадаємо, що через перенавантаження існуючих потужностей, ще у 2017 році в Дарницькому районі було більше 40 аварійних відключень.  Це свідчить, проте що проблема електрозабезпечення в районі стоїть досить гостро.
 
Варто наголосити, що для надійного та системного електропостачання не лише майбутнього житлового масиву «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ», а й всього району Осокорки-Північні, згідно із затвердженою НЕК «Укренерго» схемою розвитку електричних мереж протягом 2017-2031 років, на замовлення ПАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» має бути побудована нова трансформаторна підстанція 110/10 кВ
 
На жаль, через блокування групою активістів ГО «Екопарк Осокорки» та радикально налаштованих політиків  було призупинено всі роботи зі спорудження нового об’єкту електрозабезпечення. Внаслідок їхніх протиправних дій  мешканці мікрорайону стали заручниками ситуації, коли тисячі сімей можуть залишитися без світла.
 
Не дивлячись на перешкоджання будівництву нової трансформаторної підстанції, роботи щодо реконструкції повітряної лінії електропередачі 110 кВ «ТЕЦ-5 – ПС «Харківська» з переходом ПЛ 110 кВ через р. Дніпро, не припиняються.

Слід зазначити, що ця повітряна лінія була побудована ще 60 років тому. Зрозуміло, що її опори та дроти потребують повної заміни. Для оновлення лінії електромережі в Португалії були замовлені сучасні опори. Наразі 12 опор із 18-ти передбачених вже замінено і натягнуто нові дроти. До кінця 2018 року заплановано змонтувати ще 4 опори: 42, 43, 49 та 50.          
 
Не зважаючи на великі витрати та складність завдання, роботи з модернізації та оновлення лінії електромереж  будуть виконані в зазначені терміни. 
 
Загалом вартість робіт з будівництва як підстанції «Аркада», так і реконструкції лінії електропередачі, складе 530 млн. гривень. 


Прес-служба АТ АКБ «АРКАДА»