ПРЕС-СЛУЖБА ІНФОРМУЄ

 До списку всіх новин
27.09.2018
Шановні пані та панове!

Доводимо до вашого відома, що 26 вересня в КМДА пройшла нарада під головуванням київського міського голови Віталія Кличка. Обговорювалося питання щодо забудови Південних Осокорків.

На засіданні були присутні представники забудовника, громадські активісти, керівники профільних департаментів та правоохоронці. 

В результаті слухань, Віталій Кличко наголосив, що забудовник має всю дозвільну документацію на проведення будівництва, яка не скасована і не зупинена.

Міський голова зазначив, що до Києва щорічно приїжджає  жити й працювати понад 200 тис. осіб.  За його словами,  місто буде рости - хочемо ми цього чи ні. Тим більше, що перспективним планом розвитку столиці обрано саме південний напрямок.

Мер звернув увагу, що забудовник у своєму плані передбачив будівництво соціальної інфраструктури – садочки, школи та інше, а також заплановано створення рекреаційної зони навколо озер.
 
Зважаючи на занепокоєння громадських активістів, міським головою запропоновано виготовити детальний макет забудови цієї території з урахуванням інтересів громади.

Враховуючи, що на сьогодні залишаються незавершеними судові спори, мер Києва Віталій Кличко рекомендував дочекатися рішень суду для остаточного з’ясування правових позицій сторін.
 
Офіційно заявляємо: ми підтримуємо міського голову Віталія Кличка, що такі конфлікти не повинні вирішуватися шляхом протистояння. Ми готові шукати компроміс за столом переговорів і захищати своє право в судовому порядку.
 
Вкотре наголошуємо, що будівництво ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» реалізується в рамках перспективного плану розвитку міста і цілком законе.
Компанія - забудовник вважає, що така ситуація не є підставою зміни планів забудови цієї території. 

 

Прес-служба АТ АКБ «АРКАДА»