Інформація щодо подій на ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ»

 До списку всіх новин
24.09.2018
Інформація щодо подій, які відбулись 22.09.2018р. навколо будівельного майданчика житлового масиву «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» 

В котрий раз так звана «мирна акція» активістів Екопарку, яка насправді є спекуляцією на темі захисту екології, переросла у протиправне пошкодження майна з провокаціями під патріотичні гасла.

22.09.2018р. агресивно налаштовані псевдо-активісти знову здійснили напад на будівельний майданчик – був зірваний та зухвало розтоптаний український прапор, частково зламана огорожа, підпалена будівельна техніка.

Проте, не зважаючи на провокативні дії  псевдо-активістів та їх спроби перешкодити будівництву, будівельні роботи ні в якому разі зупинятися не будуть!

Крім того, будуть вжиті всі необхідні заходи щодо підсилення охорони будівельного майданчика з метою відновлення порядку та недопущення подібних ситуацій у майбутньому.

Ми заявляємо, що за жодних обставин не піддамося на залякування і не будемо  сторонніми спостерігачами в ситуації, коли невелика група псевдо-активістів ставить під загрозу інтереси сотень людей, які інвестували кошти в будівництво свого житла в ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ», та мешканців Дарницького району, яким буде зручно користуватися облаштованими місцями відпочинку та дозвілля навколо озера Небреж.

Ми виправдаємо довіру наших інвесторів та зробимо все можливе аби будівництво ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» було завершено вчасно і кожен отримав своє житло у заплановані терміни! 

 

Більш детальну інформацію з вищезазначеного питання Ви можете отримати переглянувши запис прес-конференції за посиланням https://press.liga.net/press-conf/releases/pres-konferentsiya-na-temu-zbroya-proti-investoriv, яка була проведена 24.09.2018р.