УВАГА! ПРОВОКАЦІЯ!

 До списку всіх новин
18.09.2018

УВАГА! ПРОВОКАЦІЯ!

У соцмережах з’явилася інформація про інцидент зі стріляниною вночі 17 вересня біля території з будівництвом ж/м «ПАРТІОТИКА НА ОЗЕРАХ». Аби уникнути поширення недостовірної інформації АТ АКБ «АРКАДА» звернувся з офіційними запитами до Дарницького управління поліції в м. Києві та служби швидкої медичної допомоги аби з’ясувати, чи були зафіксовані відповідні факти.

Варто зазначити, що на сьогодні окремі активісти, які нібито борються за збереження екосистеми, лише вводять в оману киян та мешканців цього столичного району. Вони застосовують неправові методи аби перешкоджати забудовнику нормально вести будівельні роботи.  Це створює певну напругу й дає підґрунтя для спекуляцій.   

Тому банк «АРКАДА» та Забудовник, володіючи правом і повним пакетом дозвільної документації, докладають максимум зусиль, аби мінімізувати провокаційні дії, що маніпулюють думкою громадськості.

Згідно плану забудови, тут передбачено унікальне поєднання екосистеми та житлового будівництва для комфортного проживання та відпочинку в оточенні озер і зелених насаджень.  

Забудовник незважаючи на перешкоди продовжує будівництво ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ».