НАРЕШТІ – ДІАЛОГ

 До списку всіх новин
17.09.2018
НАРЕШТІ – ДІАЛОГ

«ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» вкотре продемонструвала законність будівництва на березі озера Небреж, що на столичних Осокорках.

Активісти ГО «Екопарк Осокорки», які організували мирну акцію в неділю 16 вересня, мали можливість ознайомитися з повним пакетом дозвільних документів на проведення будівельних робіт на цій території. І хоча емоції «екопарківців»  іноді брали гору, забудовник надав всю необхідну інформацію і підтвердив її документально.
          

Найбільше зауважень і нарікань активісти висловлювали щодо присутності тут підготовлених охоронців. Аби зняти всі підозри й розібратися в ситуації,  представники «екопарку» викликали підрозділ поліції. У ході з’ясування обставин,  забудовник повідомив,  що охорону об’єкта здійснює професійна спеціалізована охоронна компанія.

З нею підписано відповідний договір на забезпечення охорони території цього будівництва.

Документи, що підтверджують цей факт, були надані для ознайомлення. Власне, так  були відкинуті спекуляції про нібито проплачених найнятих «тітушок».

Такими  діями забудовник ще раз підтвердив відкритість та законність своїх дій і бажання вирішувати всі спірні питання шляхом діалогу.  


Прес-служба АТ АКБ «АРКАДА»