ПОЧАТОК КІНЦЯ ІНСИНУАЦІЯМ НАВКОЛО ПАТРІОТИКИ НА ОЗЕРАХ

 До списку всіх новин
14.09.2018

ПОЧАТОК КІНЦЯ ІНСИНУАЦІЯМ НАВКОЛО ПАТРІОТИКИ НА ОЗЕРАХ
12 вересня 2018 року в Київській міській Раді відбулось засідання постійної комісії Київради з питань екологічної політики, на якому розглядалися питання щодо петиції № 713 «Ландшафтний парк замість забудови південних Осокорків».

Активісти ГО “Екопарк Осокорки” вимагали від Київради розірвати в односторонньому порядку договори оренди земельних ділянок, де заплановано будівництво ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ». Окрім емоційних заяв, присутні так і не почули від активістів чіткої позиції і законних  аргументів щодо необхідності зупинення будівельних робіт та доцільності створення Екопарку саме на земельних ділянках, де заплановане будівництво житлового мікрорайону.

Натомість, представники забудовника вже вкотре підтвердили законність проведення такого будівництва. Присутнім було продемонстровано наявність всіх дозвільних документів, у тому числі договори оренди земельних ділянок та дозволи на виконання будівельних робіт на зазначені території. Розміщення відповідної дозвільної документації на офіційному сайті ДАБІ є лише яскравим свідченням її чинності. На користь забудовника свідчить і наявність у нього всіх необхідних експертиз та погоджень. Відсутність будь-які обмежень, пов’язаних з охороною культурної спадщини на орендованих земельних ділянках підтверджується Містобудівними умовами та обмеженнями забудови земельної ділянки, а також витягом з Державного земельного кадастру.

При цьому, забудовник гарантував, що територія буде упорядкована належним чином і запевнив, що екосистема жодним чином не постраждає. Зважаючи на особливість та унікальність цього куточка столиці, в результаті реалізації проекту, буде навіть підсилено екологічну складову цієї території.
Оскільки, жодні судові рішення щодо скасування дозвільної документації  на проведення будівельних робіт відсутні, - не існує й законних підстав для припинення будівництва ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ». Натомість є ухвала суду, яка забороняє перешкоджати будівництву.

Жодних рішень комісія Київради з питань екологічної політики поки не ухвалювала. Вся інформація, що озвучена в ході  розгдяду петиції «Ландшафтний парк замість забудови південних Осокорків»,  взята до відома й буде уважно вивчена.

Прес-служба АТ АКБ «АРКАДА»