Повідомлення щодо розповсюдження недостовірної інформації

 До списку всіх новин
07.08.2018

Останнім часом проти банку «АРКАДА» розгорнута брудна інформаційна кампанія щодо участі банку у фінансуванні будівництва житлового масиву «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ».

В ході цієї кампанії зацікавлені особи неодноразово поширювали і продовжують поширювати інформацію, яка не відповідає дійсності. Наприклад, під час виступів на телебаченні і у відеозверненнях, що поширюються в соціальних мережах, будівництво називається незаконним, у той час, коли забудовник має в оренді земельну ділянку і отримав у встановленому законом порядку дозвіл на виконання будівельних робіт.

Нажаль, з метою піару та отримання політичних дивідендів до псевдо-активістів приєднуються деякі несумлінні політики, які не цураються перебирати на себе роль судової гілки влади, надаючи оцінки щодо законності будівництва,  а також поширюють відверту неправду.

Серед таких починаючих політиків опинився Олег Петренко, який в ефірі телеканалу Еспресо від 06.08.2018 (телефоном) заявив, що представники забудовника від банку «АРКАДА» у стінах Верховної Ради України пропонували пану Петренку кошти в якості плати за його вплив на членів Національного корпусу, Національних дружин з метою залишення у спокої будівельного майданчика.

Відповідально заявляємо, що банк «АРКАДА» високо цінує ділову репутацію, тому веде діяльність у суворій відповідності з вимогами закону і не має практики підкупу політиків або будь-яких інших осіб. Поширена Олегом Петренком інформація не відповідає дійсності.

Звертаємось до пана Петренка з пропозицією принести публічні вибачення банку «АРКАДА» у зв’язку з поширенням недостовірної інформації та спростувати її.

В іншому випадку ми будемо змушені звернутися за захистом ділової репутації до суду.

Висловлюємо щире занепокоєння і сум у зв’язку з тим, що народний депутат України дозволяє собі поведінку, яка, на наш погляд, не відповідає високому статусу народного обранця.