Інформація щодо подій на ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ»

 До списку всіх новин
30.07.2018

Інформація щодо подій, які відбулись 28.07.2018р. навколо будівельного майданчика житлового масиву «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ»

ГО «Екопарк Осокорки» завчасно було оголошено про заплановану акцію у формі мирного протесту, для участі в якій серед мешканців прилеглих мікрорайонів проводилась агітація щодо необхідності приєднання до заходу.

В дійсності 28 липня 2018 року відбувся розбійний напад на будівельний майданчик, в ході якого його виконавцями було повністю знищено його тимчасову огорожу, підпалені тимчасові побутові приміщення, призначені для перебування персоналу забудовника, пошкоджені будівельна техніка та обладнання.

Напад був добре спланованим та організованим, в нападі брали участь особи, які не мають жодного відношення до мешканців сусідніх мікрорайонів, одягнені в футболки з символікою політичної партії «Національний корпус».

Звичайні небайдужі громадяни, які приєднались до участі в заході в результаті закликів псевдо-активістів, були використані зацікавленими особами для відвернення уваги від подій, які насправді відбуваються навколо законного будівництва.

Крім того, для нападу на будівельний майданчик та нейтралізації зусиль поліції щодо протидії пошкодженню майна та порушенню громадського порядку, нападники з «Національного корпусу» застосували ганебну практику російських бойовиків, яка використовується в так званих ДНР/ЛНР на сході нашої країни – послали жінок, дітей та представників ЗМІ попереду агресивно налаштованих молодиків.

Бандити з «Національного корпусу» – будемо називати речі своїми іменами – навіть не приховували мотивів своїх дій, ламаючи огорожу будівельного майданчика та закидаючи вибуховими пакетами правоохоронців Національної поліції. Під час знищення майна забудовника бандити з «Національного корпусу» пояснювали на камеру, що таким чином вони виконують функції та дії, які, на їх переконання, мають вчиняти Київська міська рада та Департамент міського благоустрою…

Таким чином, можемо констатувати, що сьогодні у м. Києві учасники банд-формувань «Національного корпусу», лицемірно прикриваючись патріотичними гаслами та вчиняючи самосуд, перебирають на себе функції органу місцевого самоврядування, виконавчих органів та органів судової гілки влади.

Забудовник, в свою чергу, направив відповідне повідомлення про злочин до правоохоронних органів.

Впевнені, що вказані дії не залишаться безкарними і Закон переможе! В європейській країні, якою є Україна, різні погляди і суперечки мають вирішуватись виключно у цивілізований спосіб!