Шановні інвестори та клієнти банку «АРКАДА»!

 До списку всіх новин
24.07.2018
Шановні інвестори та клієнти банку «АРКАДА»!

Останнім часом проти банку «АРКАДА» та його партнерів проводиться агресивна інформаційна кампанія, в ході якої розповсюджується недостовірна негативна інформація, метою якої є введення в оману потенційних інвесторів в будівництва житла, яке будується в мікрорайоні «Патріотика на Озерах».
В замовних сюжетах новин на телебаченні, а також в публікаціях у мережі Facebook поширюється наступна недостовірна інформація:

1. Забудовник здійснює незаконну забудову земельної ділянки.

Вказане твердження не відповідає дійсності, що підтверджується належним чином оформленим правом користування земельною ділянкою (з копією договору оренди та відповідним витягом з Державного земельного кадастру можна ознайомитись за посиланнями: посилання на договір оренди; посилання на витяг з ДЗК).

2. Вказана земельна ділянка використовується забудовником всупереч передбаченим законодавством обмеженням, які забороняють її забудову.

Вказане твердження не відповідає дійсності, що підтверджується відсутністю обмежень в основному документі, який містить умови забудови земельної ділянки (Містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки), а також у витязі з Державного земельного кадастру, в якому також вказано, що будь які обмеження є відсутніми (посилання на Містобудівні умови та обмеження – п.12; посилання на Витяг з ДЗК, стор.2)

3. Забудовник здійснює будівництво на території, яка згідно Петиції мешканців мікрорайону призначена для розміщення Екопарку.

Вказане твердження не відповідає дійсності, що підтверджується підписаним автором Петиції та заступником Голови КМДА Планом заходів, спрямованим на реалізацію порушеного в електронній петиції питання від 09.02.2016 №713. В на другому аркуші Плану заходів зазначається, що «створення ландшафтного заказника місцевого значення «Екопарк Осокорки» заплановано на території між земельними ділянками ТОВ «Контактбудсервіс» (оз. Мартишів), південною частиною оз. Тягле, земельною ділянкою Бортницької станції аерації» (посилання на План заходів). Тобто, створення ландшафтного заказника «Екопарк Осокорки» заплановано на земельній ділянці, яка розташована поруч з земельною ділянкою, яка перебуває в користуванні Забудовника (посилання на план розташування ділянок мікрорайону «Патріотика на озерах» і ділянки, де планується розміщення «Екопарку Осокорки»).

4. Забудовник здійснює будівництво незаконно без необхідної дозвільної документації.

Вказане твердження не відповідає дійсності
, що підтверджується виданим Дозволом на виконання будівельних робіт (посилання на Дозвіл) та затвердженим у встановленому порядку Детальним планом території, який передбачає розміщення на земельній ділянці житлового мікрорайону з озелененням навколо озера Небреж (посилання на детальний план території).

5. Забудовник планує здійснити будівництво без висновків екологічної експертизи, що є порушенням законодавства.

Вказане твердження не відповідає дійсності
, що підтверджується наявним у забудовника позитивним висновком державної екологічної експертизи, який було отримано при розробці Детального плану території, що передбачає будівництво мікрорайону «Патріотика на озерах» (посилання на висновок державної екологічної експертизи).

Банк «АРКАДА» та наші партнери, які беруть участь у створенні житлового мікрорайону «Патріотика на озерах», здійснюють заходи, необхідні для звернення до суду з метою спонукання осіб, що поширюють недостовірну інформацію, до її спростування.

Просимо не звертати увагу на негативну інформацію, яка поширюється по відношенню  до мікрорайону «Патріотика на озерах», оскільки це здійснюється з єдиною метою – викликати у потенційного інвестора сумніви щодо надійності його інвестицій.

Негативна інформація, що поширюється зацікавленими особами, є абсолютно безпідставною, забудовник має усю необхідну дозвільну документацію, щодо створення житлового мікрорайону «Патріотика на озерах», отриману у встановленому законодавством порядку.

        
Голова Правління АТ АКБ «АРКАДА»
Паливода К.В.