ДОВІРИТЕЛЯМ ФФБ "ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ"

 До списку всіх новин
25.05.2018

Шановні Довірителі фонду фінансування будівництва “ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» !

ТОВ «БУДЕВОЛЮЦІЯ» (далі - Товариство) є забудовником житлових масивів «ПАТРІОТИКА» та «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ». Товариство здійснює будівництво вказаних житлових масивів відповідно до вимог чинного законодавства, на підставі  розробленої і затвердженої  в установленому порядку проектної документації та документів, що надають право на виконання будівельних робіт.

На даний час Товариство є забудовником першої та другої черги будівництва житлового масиву «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ». Також звертаємо Вашу увагу, що у складі першої черги будівництва здійснюється спорудження підстанції  ПС 110/10 кВ «Аркада», що дасть можливість безперебійного забезпечення електроенергією житлових масивів Осокорки та Позняки. Крім того, необхідність будівництва даної електропідстанції передбачено  технічними умовами  ПАТ “Київенерго”, про що вже неодноразово повідомлялося банком.

У зв’язку з ініціюванням Київською міською радою перевірки дотримання забудовником під час здійснення ним будівельних робіт чинного законодавства України, Товариством прийнято рішення тимчасово зупинити виконання  робіт  на період вказаної перевірки. Після її закінчення та підтвердження законності здійснення забудовником будівельних робіт на підставі та у відповідності до дозвільних документів, передбачених чинним законодавством, у чому ні Банк, ні забудовник не мають жодних сумнівів, Товариством буде  продовжено  будівництво  житлового масиву.

Розуміємо Вашу стурбованість у зв’язку з соціальною напругою, яка виникла  навколо будівництва житлового масиву  «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» та запевняємо, що Банк, відповідно до чинного законодавства України здійснює контроль за дотриманням забудовником виконання умов та зобов’язань за Генеральним договором з метою своєчасного запобігання виникненню ризикових ситуацій у процесі будівництва та недопущення порушення прав та інтересів Довірителів.