ДО УВАГИ ІНВЕСТОРІВ

 До списку всіх новин
17.05.2018
16 травня 2018 року, при спробі початку  виконання будівельних робіт зі спорудження об’єкта інженерної інфраструктури - підстанції ПС 110/10кВ «Аркада» з КЛ 110 кВ «ТЕЦ-5 - Аркада», призначеної для електрозабезпечення мкрн. 5, 8 ж/м Осокорки-Північні (ж/м «Патріотика») та мкрн. 1-6 ж/м Осокорки-Центральні (ж/м «Патріотика на озерах») організованою групою (близько 200 осіб) було вчинено протиправні дії, зокрема, передбачені статтями 121, 122, 206, 295, ч. 2, 3, 4, ст. 296 Кримінального кодексу України, результатом чого стало завдання тяжких та середньої тяжкості тілесних ушкоджень співробітникам забудовника, підрядників та організації, що здійснює охорону будівельного майданчика, більше 30 осіб госпіталізовано. Крім того, вказаними особами було знищено та пошкоджено майно забудовника та підрядних організацій.

Зазначені дії вчинені невідомими агресивно налаштованими особами та спрямовані на перешкоджання ТОВ «Будеволюція» та підрядників щодо забудови земельних ділянок ж/м Осокорки-Центральні в Дарницькому районі м. Києва, аргументуючи свої дії незаконністю забудови, наявністю документів, що свідчать про приписи на зупинення та припинення будівельних робіт.

Розповсюджувана інформація не відповідає фактичним даним, є недостовірною та такою, що у взаємозв’язку з незаконними насильницькими діями свідчить про організовану протиправну діяльність, спрямовану на перешкоджання законній господарській діяльності забудовника.  

Наголошуємо, що вказані земельні ділянки згідно землевпорядної та містобудівної документації призначені для забудови об’єктами житлового та соціально-побутового призначення.

Комплексна забудова зазначених мікрорайонів об’єктами житлового та соціально-побутового призначення здійснюється на підставі дозволів на виконання будівельних робіт, отриманих забудовником відповідно до розробленої та затвердженої проектної документації з дотриманням всіх вихідних даних для проектування. Проектна документація передбачає здійснення благоустрою та впорядкування території навколо озера Небреж,  створення паркової зони. 

За фактом подій, які мали місце на будівельному майданчику 16.05.2018 року органами Національної поліції та Служби безпеки України проводяться відповідні заходи.

Сподіваємось на підтримку кожного небайдужого та в разі наявності будь-якої інформації з приводу вказаних подій повідомити на е-mail: info.osokorki@ukr.net.