ЖИТЛОВА СКАРБНИЧКА

МРІЄШ ПРО КВАРТИРУ В КИЄВІ? 
                                                     ЗБИРАЙ КВАДРАТНІ МЕТРИ!

НАКОПИЧУВАЛЬНА ПРОГРАМА ВІД БАНКУ «АРКАДА» - «ЖИТЛОВА СКАРБНИЧКА»

Квартирне питання рано чи пізно виникає в кожній родині. Ми працюємо на ринку нерухомості з 1995 року й точно знаємо, як його вирішити.

Потрібно зробити лише  7 кроків…

Якщо Ви цим зацікавились, вітаємо! КРОК №1 Ви вже зробили.

КРОК №2 – обираєте свій варіант накопичення коштів (квадратних метрів), розрахований на 2,5 або 5 років, щоб зібрати суму, необхідну для інвестування мінімум 30% площі квартири.

КРОК №3 – обираєте квартиру відповідно до прийнятного для Вас варіанту накопичення коштів в одному з будинків ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» у Дарницькому районі столиці.

КРОК №4 – відкриваєте банківський вклад «ЖИТЛОВА СКАРБНИЧКА» відповідно до обраного варіанту накопичення квадратних метрів. За цим вкладом: мінімальна сума першого внеску – 10 000 (десять тисяч)  гривень, процентна ставка - 5% річних, мінімальна сума накопичення – 30% вартості квартири (це зазвичай - перший внесок на квартиру).

КРОК №5 – після закінчення строку розміщення вкладу «ЖИТЛОВА СКАРБНИЧКА» Ви маєте змогу, в рамках накопичувальної програми, укласти договір про участь у ФФБ  для інвестування будівництва Вашої квартири. Накопичена Вами сума вкладу буде еквівалентна квадратним метрам в обраній квартирі.

КРОК №6 – якщо суми, накопиченої на вкладі «ЖИТЛОВА СКАРБНИЧКА», недостатньо для оплати 100% площі квартири, Ви обираєте спосіб оплати решти квадратних метрів (кредит або розстрочка).

КРОК №7 – після завершення будівництва – отримайте власну квартиру в місті Києві!

УЧАСНИКОМ НАКОПИЧУВАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЖИТЛОВА СКАРБНИЧКА» МОЖЕ БУТИ ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ  ВІКОМ ВІД 16-ТИ РОКІВ.

БАНК «АРКАДА» Є УЧАСНИКОМ ФОНДУ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ ТА ОТРИМАВ СВІДОЦТВО №1